Poziv na redovitu godišnju Skupštinu udruge Bioteka

Udruga Bioteka poziva sve članove/ice, podupiratelje/ice i suradnike/ice te zainteresiranu javnost da nam se pridruže na godišnjoj Skupštini koja će se održati u srijedu, 23. 12. 2020. u 18 sati.

S obzirom na trenutačnu epidemiološku situaciju uzrokovanu koronavirusom, Skupština će se održati online putem platforme Google Meet. Udruga će poslati članovima i suradnicima poveznicu pomoću koje se mogu priključiti Skupštini, a svi koji žele sudjelovati, a nisu o tome dobili obavijest, mogu nam se javiti na kontakt@bioteka.hr

Planirani dnevni red Skupštine

1. Otvaranje Skupštine
  2. Predstavljanje nacrta Godišnjeg izvješća o radu udruge za 2020. godinu.
  3. Predstavljanje nacrta Programa rada udruge za 2021. godinu (Operativni plan i Financijski plan)
  4. Prezentacija nacrta Izvješća o volonterima  za 2020.
  5. Razno (obnavljanje članstva, nova učlanjenja, prijedlozi za suradnje, aktivnosti, projekte…)
  6. Zatvaranje Skupštine

Napomene:

• Skupština odlučuje pravovaljano ako je nazočna natpolovična većina svih članova Skupštine, a odluke donosi većinom glasova nazočnih članova.
  • Važeću verziju Statuta udruge možete pogledati ovdje.