Godišnja izvješća o radu

Sukladno Statutu i odlukama Skupštine, Bioteka svake godine izrađuje izvješća o svom radu. Izvješća predstavljaju detaljan te za članstvo i zainteresiranu javnost jasan i prilagođen pregled aktivnosti, projekata i suradnji Udruge, zajedno s temeljnim načelima, svrhom, ciljevima, djelatnostima i odrednicama djelovanja.

Nacrt Godišnjeg izvješća izrađuje se krajem svake tekuće godine te se odmah po njegovu izglasavanju na redovnoj godišnjoj Skupštini Udruge pohranjuje u ovoj sekciji internetske stranice.

Nadopuna godišnjih izvještaja obavlja se svake godine u ožujku, odmah nakon računovodstvene dostupnosti punog godišnjeg financijskog izvještaja Udruge, čiji se osnovni dijelovi uključuju u Izvješće.  Ovime Izvješće o radu Udruge Bioteka za tekuću godinu postaje finalni dokument.

Opisna i financijska izvješća

Izvješće o radu Udruge Bioteka za 2016. godinu