Operativni planovi

Bioteka svake godine izrađuje Operativni plan djelovanja Udruge kao dio Godišnjeg plana rada Udruge.  Operativni plan se izrađuje krajem godine za godinu koja predstoji te se odmah po njegovu izglasavanju na redovnoj godišnjoj Skupštini Udruge pohranjuje u ovoj sekciji internetske stranice Udruge Bioteka. Trenutačno važeći Operativni plan je za 2017. godinu i dostupan je ovdje:

Operativni plan udruge Bioteka za 2017. godinu

Sukladno Strateškom planu djelovanja Udruge Bioteka za razdoblje 2016. – 2019. i odlukama Skupštine Udruge, Operativni plan za godinu koja je istekla evaluira se svake godine u veljači, čime utvrđujemo stupanj realizacije ranije planiranih aktivnosti. Nakon obavljene evaluacije Operativni plan za godinu koja je istekla trajno pohranjujemo u ovoj sekciji udružne stranice:

Operativni plan udruge Bioteka za 2016. godinu

Operativni plan udruge Bioteka za 2015. godinu